קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:

רואה חשבון מומחה לייעוץ מס לעסקים

רואה חשבון מקצועי מעניק מעטפת שירותים רחבה לבעלי עסקים בכל התחומים. כיום, בסביבה העסקית התחרותית, הדינמית והמורכבת בישראל - חשוב לבחור רואה חשבון המתמחה בין היתר בייעוץ מס ובייעוץ עסקי. 

רואה חשבון מוסמך ומומחה לייעוץ עסקי יכול לסייע לך במגוון דרכים. הוא מטפל בהנהלת החשבונות בהתאם לצורך, בחשבות שכר, בביקורת דוחות כספיים, בעריכת דוחות לעצמאים, בייעוץ עסקי ובניתוח התוצאות העסקיות כדי לקבל תמונת מבט עדכנית על סמך נתוני אמת.

רואה חשבון מומחה לעסקים מציע גם ייעוץ ותכנון מס, כולל ייצוג בפני רשויות המס בישראל, מילוי הצהרת הון, תיאום והחזרי מס, הגשת דוחות תקופתיים ותכנון מס מתקדם לעסקים.

ייעוץ מס – הדרך הבטוחה להתנהלות תקינה וחוקית מול רשויות המס

משרד מקצועי ומוביל לראיית חשבון מציע שירותי תכנון וייעוץ מס, זהו חלק בלתי נפרד ממעטפת השירותים של רואי חשבון מומחים. באמצעות תכנון מס מקצועי העסק שלך ישלם פחות מסים בדרכים חוקיות ומקובלות.

תכנון מס מהווה חלק בלתי נפרד מניהול פיננסי של חברות וארגונים, אך רק מומחים מסוגלים להפחית את חבות המס שלך לרשויות המס בישראל, ובהתאם לצורך הם יסייעו לך להפחית את חבות המס גם בחו"ל.

יועץ מס – מה התפקיד של יועץ ומתכנן מס?

יועץ מס הוא איש מקצוע העוסק בדיני מסים, הוא רשאי לייצג נישומים מול רשויות המס, כלומר מס הכנסה, מס ערך מוסף וביטוח לאומי. התפקיד העיקרי של יועץ מס הוא להפחית את חבות המס שלך לרשות המסים, כמובן בדרכים מקובלות וחוקיות.

בנוסף, יועץ מס יכול להציע ייעוץ פרטני לפתיחת תיקים עבור עצמאים, הוא רשאי לייצג את לקוחותיו ברשויות המס, לפתוח תיקים, לעסוק בחשבות שכר ולהציע שירותי הנהלת חשבונות, דיווחים שוטפים, הצהרות הון, דוחות שנתיים ועוד.

כמו כן, יועץ מס רשאי להעניק ייעוץ בנושאים כמו השקעות, פנסיה, תזרים מזומנים בעסק וכו'.

למעשה, ההבדל העיקרי בין יועץ מס לרואה חשבון הוא נושא הביקורות בחברות והחתימה על מאזני חברות. 

מהם תחומי האחריות של יועץ מס?

כאמור, יועץ מס אחראי בראש ובראשונה להפחית את חבות המס שלך לרשות המסים.

הוא מבצע תכנון מס לעסקים ולנישומים, עליו להיות מעודכן בחקיקה העדכנית ביותר ובשינויים שנעשו בחוקים הרלוונטיים, והיועץ יכול לבדוק ולבצע פעולות שונות עבורך מאחר והמחשב שלו מחובר ישירות למערכות המחשוב של מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי.

מאחר ויועץ מס מעורה בהיבטי המס הוא יכול לייעץ לבעלי עסקים בנושאים נוספים כמו תזרים מזומנים, השקעות, מימון, חיסכון פנסיוני וכיוצא בזה. יועץ מס רשאי למלא ולהגיש דוח שנתי 1301, דוחות למע"מ ולביטוח לאומי, דוח חברות ועוד. 

כדאי לבחור רואה חשבון מומחה לעסקים המציע גם ייעוץ ותכנון מס – כך חוסכים עלויות בעסק, מקטינים את חבות המס, משפרים את התוצאות העסקיות וזוכים לליווי צמוד ולייצוג מקצועי ברשויות המס. 

ביטוח לעסק – יתרונות ומי צריך?

רואה חשבון מומחה לעסקים יכול לסייע לכם גם בנושאים הקשורים לביטוח עסק. מומלץ לכל העסקים לרכוש ביטוח רחב ומותאם אישית למאפייני העסק ולסכנות הקיימות, הביטוח מתאים גם לעסקים בתחילת דרכם.

ביטוח לעסק מבטיח לך שקט נפשי וראש שקט מדאגות. למעשה ביטוח לעסק כולל בתוכו מספר ביטוחים, למשל ביטוח מבנה, ביטוח תכולה ומלאי, ביטוח אחריות אישית כלפי צד שלישי, ביטוח חבות מעבידים, ביטוח אובדן רווחים ועוד.

 
שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
16/03/2021 05:50
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
loading
דברו איתנו
Message Icon
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
loading