קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:

אילו פוליסות ביטוח לעסק קיימות כיום בשוק?

כיום, יש מגוון גדול של עסקים ובהתאם לכך ניתן למצוא גם מגוון גדול של פוליסות ביטוח. פוליסות כאלה יכולות לבטח את בעל העסק מכל מיני תרחישים שעשויים לפגוע בפעילותו ובכלל במבנה ובציוד שלו. אם אתם רוצים לספק לעסק שלכם את פוליסת הביטוח הנכונה והמתאימה, עליכם להכיר לעומק את הפוליסות השונות המוצעות בשוק ובהתאם לכך לבחור את אלו המתאימות עבורכם.
איזה פוליסות ביטוח פופולאריות? הצטרפו אלינו לסקירה מהירה..

ביטוח למשרד

פוליסה שמבטחת משרדים מפני תרחישים שונים בהם:

-נזק לסביבת העבודה - הפוליסה תיתן כיסוי במקרה של שריפה, התפוצצות, הצפה וכו'.

-נזק כתוצאה מגניבה ושוד - הפוליסה תיתן כיסוי במקרה של פריצה למשרד או גניבה.

-נזק לתכולה של המשרד - הפוליסה תיתן כיסוי במקרה שנגרם נזק לתכולה כתוצאה מבלאי או פגם.

לקריאה מעמיקה בנושא ביטוח משרד.

ביטוח לחנויות

זוהי פוליסת ביטוח המתאימה לבתי עסק קמעונאיים, בתי מלאכה, מוסכים, מסעדות ועוד.

הפוליסה מבטחת את בעלי העסק על התרחישים הבאים:

נזק לסביבת העבודה - במידה ונגרם נזק כתוצאה משריפה, הצפה, רעידת אדמה.

נזק למלאי - במידה ונגרם נזק לסחורות.

נזק לציוד - במידה ונגרם נזק לציוד שהינו חיוני לפעילות השוטפת של העסק.

נזק של פציעה - במידה ונגרם נזק לעובד או לקוח כתוצאה מפעילות מסוכנת במקום העבודה או פעילות הכוללת ציוד כבד.

לפרטים נוספים על ביטוח חנות.

ביטוח ציוד אלקטרוני

אין ספק שכיום בכל עסק, ניתן למצוא ציוד אלקטרוני. הציוד מסייע לפעילות השופטת של העסק. השבתה של ציוד כזה, יכולה לפגוע משמעותית בפעילות של העסק. על כן, הרבה בעלי עסקים מעדיפים לבטח את הציוד וכך במקרה שיש פגם או נזק, הביטוח יוכל לתת להם מענה מהיר וההוצאות הכלכליות יכוסו עקב פוליסת הביטוח.

ביטוח אש

יש לא מעט מקרי שריפה בבתי עסק. מקרים כאלה יכולים להיגרם מכל מיני סיבות בהן, פעילות חשמלית שמתקיימת במבנה עצמו ועל כן יוצרת עומס על המערכות החשמליות, החום והיובש הנגרמים על ידי האקלים הישראלי והם בעצמם מהווים קרקע להתפשטות של שריפות וכו'.
השריפה יכולה לגרום לנזק עצום לתכולת העסק, למערכות שלו, למבנה ואפילו לנוכחים בו. על כן, מומלץ שלא לוותר על פוליסת ביטוח ייעודית שתפצה את המבוטחים במצב של שריפה שנגרמה בעסק.

ביטוח פריצה

בתי עסק נתונים להמון סכנות בהן גם סכנות הקשורות לפריצות וגניבות. אלו יכולים להביא לנזקים כלכליים גבוהים. פוליסת ביטוח פריצה, תיתן את מירב הפיצויים במקרים של פריצה או גניבה. חשוב לבדוק מה הפוליסה בדיוק מכסה מבחינת סוג הציוד. אגב, בחלק מהפוליסות בעל העסק, נדרש להתקין אמצעי הגנה ובמידה ואלו לא יותקנו, הרי שחברת הביטוח תהיה פטורה מתשלום פיצויים. כך שצריך לקרוא בעיון את פרטי הפוליסה.

 

שורה תחתונה

הרבה בעלי עסקים בוחרים שלא לבטח את העסק, כל זאת על מנת שיוכלו לחסוך הוצאות כלכליות. הדבר אינו נכון שכן ברגע שיתרחש תרחיש לא נעים, הרי שבעל העסק לא יקבל שום פיצוי. שימו לב, גם במקרה שיש לכם כבר פוליסת ביטוח ונגרם נזק למבנה העסק ולתכולה שלו ואתם רוצים להשתמש בה, אז העדיפות היא לא להסתמך רק על חברת הביטוח והשמאי שתשלח מטעמה, אלא עדיף לפנות לשמאי פרטי שיש לו התמחות בתחום שמאות רכוש שיספק הערכה נכונה לגבי היקף הנזקים שנגרמו לעסק.

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
25/02/2021 12:21
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
loading
דברו איתנו
Message Icon
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
loading