קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:

כיצד הלוואה לעסקים יכולה לעזור לעסק שלכם?

אם אתם בעלי עסק במיוחד עסק קטן, בוודאי נתקלתם לא מעט במצבים שבהם אתם חייבים תזרים מזומנים לעסק על מנת להמשיך ולשרוד. אך לא רק בהקמת העסק או בתחילת העסק יש צורך בהלוואה לעסק, גם במהלך הזמן שהעסק בינוני עד גדול הוא נקלע לעיתים לקשיים כלכליים עקב ניהול שגוי ולא נכון שגורם לו להפסיד הרבה כסף ולהגיע למצבים קשים ביותר. לכן הלוואה לעסק היא הפתרון למצבים אלו. היא עוזרת לבעל העסק לקבל את הכסף שהוא צריך ולהמשיך ולעבוד בעסק מבלי להתעסק במחשבות טורדניות ודאגות היכן לקחת כסף.

אילו סוגי הלוואות לעסקים קיימות?

הלוואות לעסקים כוללים לא מעט סוגי הלוואות. בין סוגי ההלוואות לעסקים ניתן למצוא את ההלוואות הבאות:

הלוואה לוח שפיצר- הלוואה לוח שפיצר, היא הלוואה נפוצה בקרב עסקים רבים. בהלוואה מסוג זה, החזר ההלוואה מורכב מקרן ההלוואה והריבית עליה. ככל שההלוואה היא נמוכה יותר כך ההחזר יהיה נמוך יותר. ההחזר בהלוואה זאת נעשית בהתאם ללוח שפיצר שהוא לוח סילוקין, ולכן ככל שההלוואה בשלבי סיום כך ההחזר עליה קטן יותר וגם הריבית.

הלוואת בלון- הלוואת בלון היא הלוואה שבה בעל העסק משלם את קרן ההלוואה ובסיום תקופת ההלוואה הוא משלם את הריבית. הלוואה זאת מתאימה לעסקים שיש ברשותכם את סכום הכסף בתום יתרת ההלוואה או שהם אמורים לקבל סכום כסף על מנת לשלם את יתרת ההלוואה.

הלוואת גישור (גרייס)- הלוואת גרייס, היא הלוואה לעסק שבה משלמים את ריבית ההלוואה בלבד ובתום התקופה את סכום הקרן בתשלום אחד או שניים. כלומר מדובר על הלוואת ביניים  שניתנת לעסק.

הלוואת החזר תשלומי קרן קבועים- בסוג הלוואה זאת יש לשלם מדי חודש את ההלוואה בצירוף ריבית. מדובר על ההלוואה שבתחילה החזרי התשלום גבוהים כולל הריבית, אך עם הזמן החזרים נעשים נמוכים יותר.

מתי כדאי לקחת הלוואה לעסקים?

את ההלוואה לעסק כדאי לקחת במצבי משבר כלכלי בעסק, בעת הקמת עסק חדש, בעת תחילת עסק חדש, בעת התרחבות העסק בין אם זה רכישת ציוד חדש לעסק או הרחבת כ"א. כל אחד מהמצבים הללו דורש לקיחת הלוואה מתאימה בהתאם לצרכי העסק אשר תעזור לעסק לצאת מהמצב שנקלע אליו.

איזה הלוואה מתאימה לעסק שלכם?

על מנת לדעת איזה הלוואה לעסק מתאימה לכם, אתם חייבים עזרה של יועץ בנקאי פיננסי. היועץ הבנקאי יעזור לכם להתאים את סוג ההלוואה בהתאם לצרכים האישיים של העסק שכלם, כך שתקבלו את ההלוואה עם הריבית המשתלמת והנמוכה ביותר שמתאימה לצרכים שלכם ושהכי טובה עבורכם. בנוסף לכך, ההלוואה תותאם גם בהתאם לגודל העסק, ככל שהעסק גדול יותר הוא יצטרך הלוואה גדולה יותר לעומת עסק קטן שיסתפק בהלוואה קטנה יותר. פריסת התשלומים הנוחה והגמישה לתקופה ארוכה, הריבית הנמוכה, ותשלומי ההחזר הנוחים שתוכלו לעמוד בהם יקלו מאוד עליכם בהחזר תשלומי ההלוואה, כך שלא תאלצו להגיע למצב של ריבית פיגורים עקב אי עמידה בתשלומים. בנוסף לכך, תוכלו לחסוך זמן וכסף ולקבל את התנאים הכי טובים עבורכם.

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
25/02/2021 11:30
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
loading
דברו איתנו
Message Icon
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
loading