קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:

ניהול סיכונים ושמירה על יציבות העסק

אחת המטלות המוטלות לפתחו של כל בעל עסק או כל מנהל של גוף עסקי או פיננסי כל שהוא, היא ניהול הסיכונים הקיימים העלולים להשפיע על העסק. זאת, אל מול הסיכויים הקיימים ליצירת רווחים והגדלת הערך המוסך של העסק.

בשורות הבאות נרחיב מעט את היריעה בנושא ונביא הסבר ברור וממצה בנושא. מה זה בעצם ניהול סיכונים? מה החשיבות של ניהול סיכונים איכותי? כיצד יכול ניהול סיכונים נכון להשפיע על היציבות הפיננסית הן של אנשים פרטיים והן של עסקים? איך יכול קורס ניהול סיכונים לשפר את היכולות של המשתתפים בו ואת המצב הפיננסי שלהם? להלן התשובות.

ניהול סיכונים – מה זה בעצם

ניהול סיכונים הוא חישוב הסיכונים שבעל עסק או אדם פרטי נוטל על עצמו, כאשר הוא מבצע פעולה פיננסית או עסקית כזאת או אחרת. באופן עקרוני כל יחיד, כל משפחה ומובן מאליו גם שכל בעל עסק מבצע ניהול סיכונים מדי יום ביומו, מבלי לדעת אפילו שכך הוא עושה.

מי שלוקח משכנתא – נוטל על עצמו סיכון גבוה, אבל עם זאת מחושב. מצד אחד, הוא נכנס למחויבות כספית עצומה לתקופה ארוכה, שהיא הרבה יותר ממה שהוא יכול לרשות עצמו באמת. הסיכונים – הוא עלול להיות מפוטר מהעבודה, ערך הנכס עלול לרדת או הריבית והאינפלציה עלולות לנסוק.

מצד שני, יכול להיות שערך הנכס יעלה, השכר שלו בעבודה ישתפר והריביות יישארו נמוכות או אפילו ירדו. וגם אם הגרוע מכל יקרה, עדיין ניתן למכור את הנכס ולהחזיר את ההלוואה. קורס ניהול סיכונים מעניק למי שמסיים אותו את היכולת ללמוד את הסיכונים ולחשב אותם אל מול הסיכויים הכרוכים בביצוע צעד פיננסי משמעותי.

התנהלות עסקית מחושבת בדרך להצלחה

גם עבור בעל עסק, ניהול סיכונים הוא עניין יום יומי. רכישת מוצרים או חומרי גלם. מתבצעת הרבה לפני שהמוצר הראשון נמכר. ומה יקרה אם יפרוץ פתאום משבר שיעצור את המכירות? מה יקרה עם חומרי הגלם והמוצרים הסופיים שייתקעו במחסן? באשר לניהול הפיננסי – נטילת הלוואה או הגדלת ההשקעה בעסק מהוות סיכון, שבעל העסק לוקח אותו על עצמו במטרה להגדיל את הסיכויים ליצירת רווחים.

בעלי עסקים מתוחכמים יותר, מבטחים את עצמם ומשלמים פרמיה תקופתית, תמורת הקטנת הסיכונים הקיימים. קורס ניהול סיכונים מאפשר למשתתפים בו להבין טוב יותר את התהליך העסקי ולשפר את הניהול העסקי והפיננסי כאחד. מעוניינים לדעת עוד? אתם במקום הנכון ביותר. צרו קשר כעת והמקצוענים שלנו יחזרו אליכם בהקדם, להמשך התהליך.

  

 

 

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 3  ממוצע: 5
25/02/2021 11:17
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
loading
דברו איתנו
Message Icon
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
loading