קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:

מדוע ביטוח עסק כל כך חשוב?

ביטוח עסק אינו מותרות, לכן כל עסק בין אם מדובר בחנות, מפעל או משרדים הנמצאים במתחם פיזי המכיל רכוש ובין אם מדובר בבעל מקצוע חופשי המנהל פעילותו בחוץ אצל לקוחות עלול להיקלע למצב המאיים עליו בפני נזק כלכלי משמעותי. נזקים עלולים להיגרם לרכוש ולגוף כתוצאה מאש , רעידת אדמה נזקי טבע ועוד.

ביטוח עסק - השקט הנפשי והביטחון שלך!

בעלי מקצועות חופשיים עלולים להיתבע על הפרה של חובה מקצועית כלפי לקוחות שבגינה נגרם נזק ללקוח. על מנת להיערך למקרים השונים מומלץ לכל בעל עסק לערוך ביטוח עסק שיקנה לו הגנה מקיפה לסיכונים העיקריים הרלבנטיים לבית העסק ולעיסוק של העובדים בו. 

ביטוח עסק - מה כולל הביטוח?

פוליסת ביטוח לעסקים מספקת הגנה מפני נזקים פוטנציאליים לרכוש ולגוף של העובדים בעסק ולקוחותיו העלולים להתרחש במהלך הפעילות השוטפת של בית העסק.

להלן הגנות המקובלות בפוליסת ביטוח עסק :

  • ביטוח למבנה ולתכולת בית העסק מפני נזקי אש, נזקי טבע, רעידת אדמה נזקי פריצה ועוד
  • ביטוח אובדן הכנסות ו/או אובדן רווחים עקב הפסקת פעילותו של בית העסק כתוצאה מהתרחשותו של אירועי ביטוחי הנכלל במסגרת ביטוח הרכוש.
  • ביטוח צד ג' לעסק .
  • ביטוח חבות מעבידים המיועד לצרכי כיסוי נזקי גוף שנגרמו לעובדים במהלך עבודתם ו/או עקב עבודתם בבית העסק .
  • ביטוח ציוד אלקטרוני לרבות שחזור ואובדן מסמכים ומדיה מגנטית.
  • ביטוח אחריות מקצועית 
  • ביטוח אחריות מוצר
  • ביטוח סייבר לעסקים רלבנטיים.

חשיבות עריכת ביטוח לעסק

עסקים רבים משמשים כמקור הכנסה יחיד או מרכזי עבור בעל העסק ומשפחתו ולכן על הבעלים אסור להגיע למצב בו הוא אינו מוגן מפני אירוע שיגרום להפסקה זמנית בפעילות העסק. רק עריכתה של פוליסת ביטוח מותאמת באמצעות סוכן ביטוח מקצועי תאפשר הגנה מספקת וראויה למקרי ביטוח שונים.

בעלי עסקים הפועלים ללא ביטוח לעסק שמים כספם ורכושם "על קרן הצבי" ופועלים ברשלנות ובחוסר אחריות כלפי משפחתם, עובדיהם ושכניהם.

כיצד נרכוש את הביטוח?

מומלץ כי ביטוח לעסק שעיקר פעילותו בישראל ירכש אצל חברת ביטוח הפעילה ומוכרת בישראל ובאמצעות ליווי של סוכן ביטוח, בעל רישיון המנוסה בליווי עסקים בהליכי רכישה והתאמה של ביטוח עסק.

במרכז הביטוח לעסקים פעילים בעלי רישיון סוכן ואנשי מקצוע נוספים שישמחו ללוות אתכם באפיון והתאמת הביטוח הנכון עבורכם.

אם העסק שלכם חשוב לכם ואתם מעוניינים להגן עליו בצורה המקסימלית ביותר, פנו אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ ביטוח עסקים אישי שילווה אתכם בכל התהליך עד לבחירת הביטוח הנכון והמשתלם ביותר עבורכם.
 

רכישת ביטוח עסק לשקט הנפשי

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 260  ממוצע: 4.9
24/05/2021 01:47
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
loading
דברו איתנו
Message Icon
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
loading