קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:

ביטוח נזק לציוד מכני הנדסי

בעלי ציוד מכני הנדסי? זה הזמן לדעת הכול על ביטוח נזק לציוד מכני הנדסי הממתין גם לכם במרכז הביטוח לעסקים.

פוליסת נזק לציוד מכני הנדסי הינה פוליסה המיועדת לצרכי כיסוי נזקי תאונה לכל סוגי הכלים המכאניים הנמנים תחת קטגוריית כלי צ.מ.ה (ציוד מכני הנדסי), לרבות, כלים חקלאיים, מחפרונים, מלגזות, טרקטורים, נגררים, דחפורים, משאבות, מנופים, ציוד הרמה וכדומה. הכיסוי הביטוחי המוצע לכם במסגרת הפוליסה תקף אך ורק בגין נזק תאונתי, קרי, אירוע פתאומי ובלתי צפוי שבגינו נגרם נזק לכלי או חלק ממנו.

חשוב לציין ולהבהיר שפוליסה זו מיועדת אך ורק לצרכי כיסוי נזק תאונתי אשר נגרם לאחד מכלי ה-צ.מ.ה וזאת על בסיס "כל הסיכונים", כאשר נזק הנגרם בגין שבר מכני כתוצאה מפעילות הכלי איננו נכלל בגבול האחריות של הפוליסה. 

פוליסת נזק לציוד מכני הנדסי

יחד עם זאת, עומדת לרשותכם האפשרות לבטח את כלי ה-צ.מ.ה שבבעלותכם ו/או שבהם אתם עתידים לעשות שימוש, גם במסגרת ביטוח סיכוני שבר מכני. כמו כן, עומדת לרשותכם האפשרות להרחיב את תנאי הפוליסה ולהתאימה לכל אחד מהצרכים הביטוחיים המותאמים לכם ברמה הפרטנית, לרבות, כיסוי נזק לציוד מכני הנדסי בין נזקי טבע/רעידת אדמת/שבר שמשות/חילוץ וגרירה וכדומה.

כמו כן, עומדת לרשותכם האפשרות להרחיב את כיסוי הפוליסה במסגרת ביטוח צד ג' לכל נזקי הרכוש אשר נגמרו לצד שלישי כתוצאה ישירה משימוש בציוד הכבד וגם עבור נזקי גוף אשר נגרמו על ידי כלי המוגדר כ-מכונה ניידת אשר אינו נכלל בביטוחי החובה.

עיקרי הפוליסה

  • בכל אותם מקרים ביטוחיים (בגינם ניתן להפעיל את הפוליסה) בהם הנזק לציוד מכני הנדסי ניתן לתיקון, הפוליסה מכסה את כל ההוצאות הנלוות לתיקון הכלי, לרבות, פעולות המחייבות פירוק והקמה מחדש של רכיבים אשר הוצאו מהכלי לצרכי ביצוע תיקונים.
  • תיקונים ארעיים אשר בוצעו על ידי בעלי הפוליסה נכללים בהוצאות וזאת במידה והם מהווים חלק מעלות התיקון הסופי של הכלי.
  • קביעת הערך הכספי הממשי של הציוד נקבע בהתאם לסכום הנמוך מהשניים: ערך מסחרי (ערך שוק של הציוד לפני קרות המקרה הביטוחי) או ערך בניכוי פחת הנקבע בהתאם לגיל הציוד ובחוות דעתו של שמאי.
  • במקרים של אובדן מוחלט על פי תנאי והגדרות הפוליסה, ישולמו למבוטח תגמולי ביטוח בהתאם לערך הממשי של הציוד בגובה הסכום המצוין בפוליסה.

רוצים לדעת יותר על פוליסת ביטוח נזק לציוד מכני הנדסי (צ.מ.ה), אצלנו במרכז הביטוח לעסקים תוכלו למצוא צוות מומחים העוסקים ומתמחים בתכנון והקמת פוליסות רכב לכל סוגי העסקים והציוד הממונע, לרבות, ציוד מכני הנדסי.

 

פוליסת ביטוח נזג לציוד מכני הנדסי

 

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
05/10/2020 02:21
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
loading
דברו איתנו
Message Icon
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
loading