קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:

ביטוח יהלומים

יהלומנים? תכשיטנים? עוסקים בענף היהלומים, אבני חן, מתכות יקרות ותכשיטים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח יהלומים הממתינה גם לכם במרכז הביטוח לעסקים.

יהלומנים? תכשיטנים? עוסקים בענף היהלומים, אבני חן, מתכות יקרות ותכשיטים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח יהלומים הממתינה גם לכם במרכז הביטוח לעסקים.

פוליסת יהלומים הינה פוליסה ייעודית לכלל העוסקים בענף היהלומים, אבני-חן, מתכות יקרות ותכשיטים. פוליסה זו משלבת בין כיסוי על בסיס כל הסיכונים מפני אובדן או כל נזק לבין מספר כיסויים נוספים הניתנים להרחבה בהתאם לתנאים המפורטים בפוליסה.  

ביטוח יהלומים - עיקרי הפוליסה

פוליסת ביטוח יהלומים המיועדת לצרכי כיסוי ביטוחי לסחורות מסוג יהלומים, אבני חן, מתכות יקרות ותכשיטים, מאפשרת לעוסקים בענפים הנ"ל, ליהנות ממספר כיסויים ביטוחיים הניתנים להרחבה במסגרת הפוליסה, כאשר בין יתר כיסוי הפוליסה הנפוצים תוכלו למצוא:

  • ביטוח יהלומים כיסוי בסיס- כיסוי ביטוחי מפני אובדן ונזק לסחורה המבוטחת כאשר היא מצויה במפעלים, במשרדים ובכספות שונות שמקום הימצאותן נכלל בפרטי הפוליסה.
  • ביטוח יהלומים כיסוי בסיס מורחב- הרחבה ביטוחית לצרכי כיסוי הסחורות בעת הימצאותן אצל צד שלישי בנאמנות (בארץ או בעולם).
  • ביטוח יהלומים כיסוי סחורות בשינוע- כיסוי ביטוחי המיועד לצרכי כיסוי הסחורות המבוטחות כאשר הן משונעות ממקום אחד למשנהו בארץ וברחבי העולם.
  • ביטוח יהלומים כיסוי סחורות בתצוגה- כיסוי ביטוחי המיועד לצרכי כיסוי הסחורות במסגרת הצגתן בתערוכות ותצוגות שונות בארץ ובעולם.
  • ביטוח יהלומים כיסוי סיכוני ייצור – כיסוי ביטוחי ייעודי לעוסקים בענף היהלומים והתכשיטנות ברמת הייצור.

JEWELERS BLOCK  - ביטוח ייעודי לענף היהלומים והתכשיטים

ה- JEWELERS BLOCK הוא למעשה גם ג'נרי לכל סוגי ביטוחי היהלומים ברחבי העולם, כאשר כל פוליסה ניתנת להרחבה והתאמה מלאה לצרכיו של הגוף המבטח. פוליסה זו מיועדת לצרכי כיסוי ביטוחי מפני כל אובדן או נזק פיזי לסחורות המבוטחות, לרבות, נזק תאוני וכל נזק הנגרם מאירוע ביטוחי בלתי צפוי, וכל זאת בהתאם לתנאי הפוליסה והסיכונים המפורטים המופיעים בה. פוליסות  ה- JEWELERS BLOCK(ביטוחי יהלומים) ניתנות להתאמה לכל מלאי סחורות המצוי ברשות הצד המבטח ובהתאם לצרכיו הביטוחיים.

אנחנו במרכז לביטוח עסקים, מתמחים בהליכי תכנון והקמה של פוליסות ביטוחי יהלומים, כאשר הידע המקצועי-מעשי העומד לרשותנו מבוסס גם על היכרות מעמיקה עם ענף הביטוח לעסקים בכללותו ועם ענף היהלומים, אבני חן, המתכות היקרות והתכשיטים. פתרונות הביטוח המוצעים על ידינו בתחום ביטוחי יהלומים משלבים בתוכם את הכיסויים המורחבים ביותר בענף והם מותאמים לכלל העוסקים בענפים אלו.

 

ביטוח יהלומים

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
05/10/2020 02:39
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
loading
דברו איתנו
Message Icon
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
loading