קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:

ביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות

יועצי השקעות? זה הזמן לדעת הכול על ביטוח אחריות מקצועית המותאם לצרכיו הביטוחיים של כל יועץ השקעות שכיר ועצמאי כאחד.

אחד מתנאי הסף בכל הנוגע לעיסוק בתחום ייעוץ השקעות, ניהול תיקי השקעות ושיווק השקעות, הינה דרישה מפורטת של הרשות לניירות ערך, להסדרת ביטוח חבות לכלל העוסקים בענף. ביטוח זה מיועד לצרכי הגנה בגין תביעות משפטיות המופנות כנגד יועצי השקעות, מנהלי תיקי השקעות, ומנהלי קרנות והוא ידוע בכינויו: ביטוחי אחריות מקצועית ליועצי השקעות.

ביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות- עיקרי הפוליסה

בדומה לכל פוליסת ביטוח אחריות מקצועית אחרת, גם פוליסת אחריות מקצועית לעוסקים בענף ייעוץ השקעות, מיועדת לצרכי כיסוי ביטוחי במקרים של תביעת צד שלישי, כאשר רוב התביעות מוגשות בין הפרת חובה מקצועית, מחדל מקצועי, השמטת מידע מקצועי וכדומה.

הכיסוי הביטוחי המוצע לכם במסגרת פוליסה זו, כולל החזר הוצאות לצרכי הגנה משפטית, כאשר הכיסוי ניתן עבור כלל התביעות המוגשות על ידי צד שלישי במהלך תקופת הפוליסה, אך יחד עם זאת חשוב לציין שהכיסוי מוענק גם במקרים בהם התביעות המשפטיות הוגשו בתוך שנה מתום תקופת הפוליסה.

בדומה לכל פוליסת ביטוח אחריות מקצועית, גם בתחום ייעוץ ההשקעות, חשוב לתכנן את תנאי וסעיפי הפוליסה בהתאם לצרכיו הביטוחיים הייחודיים של איש המקצוע ונותן השירות, ובדומה לכל פוליסת ביטוח אחריות מקצועית, ניתן לשלב בתוכה תוספות ושינויים המותאמים לצרכיו הביטוחיים הייחודיים של המבוטח, וזאת במטרה לספק לו את ההגנה המשפטית הטובה ביותר וזאת במסגרת כיסוי הוצאות משפטיות מעבר לגבולות האחריות.כמו כן, ניתן להרחיב את תנאי הפוליסה למטרות כיסוי לתביעות שעניינן נזק כלכלי אשר נגרם לצד שלישי כתוצאה מרשלנות מקצועית של בעל הפוליסה ו/או מי מטעמו.

תביעה עתידית? בטחו את עצמכם  

חשוב לציין שתביעות המוגשות כנגד העוסקים בענף ייעוץ השקעות על ידי צד שלישי (התובע), הן ברוב המקרים תביעות כספיות בסדרי גודל משמעותיים ולכן המאבק המשפטי עלול להימשך פרק זמן ממושך המחייב את הצד הנתבע להעמיד לרשותו את שירותי הייעוץ המשפטי הטובים ביותר. באמצעות פוליסת ביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות, תוכלו להבטיח לעצמכם את הכיסוי הביטוחי האופטימאלי ביותר למקרים בהם תוגש נגדכם תביעת רשלנות מקצועית.

אנחנו במרכז הביטוח לעסקים מתמחים בהליכי תכנון והקמה של פוליסות ביטוח אחריות מקצועיות לכל תחומי העיסוק המקצועיים, לרבות, תחום ייעוץ ההשקעות הכולל בתוכו את יועצי ההשקעות, מנהלי תיקי השקעות, מנהלי קרנות, משווקי השקעות וכדומה.

 

ביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
24/05/2021 12:46
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
loading
דברו איתנו
Message Icon
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
loading