קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:

ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות

ממונה בטיחות במקום העבודה? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות במרכז לביטוח עסקים.

ממונה בטיחות במקום העבודה? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות במרכז לביטוח עסקים.

ממונה בטיחות במקום העבודה הינו אחד מהתפקידים המקצועיים המאתגרים ביותר וזאת לנוכח תחומי האחריות הרבים המוטלים על האדם העוסק בתחום זה ולנוכח ההחלטות המקצועיות אותן הוא נדרש לקבל, כאשר לכל החלטה עלולות להיות השלכות קריטיות על חייהם של העובדים. כפועל יוצא מכך, ממוני בטיחות במקום העבודה, עלולים למצוא את עצמם חשופים לתביעות שונות המוגשות מטעם נפגעי תאונות עבודה כנגד מקום עבודתם.

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות היא למעשה פוליסת ביטוח ייחודית המיועדת לצרכי כיסוי נזקי גוף רכוש וכל נזק אחר אשר נגרם לצד שלישי, וזאת במקרים בהם צד שלישי מגיש תביעות שעניינן תאונות עבודה כנגד ממונה הבטיחות במקום העבודה. בלא מעט מקרים, תביעות בעניין זה מוגשות בסכומים גבוהים במיוחד העלולים להסב נזק כלכלי משמעותי לאדם הממונה על הבטיחות במקום העבודה.

לפיכך, פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות, נחוצה לכל אחד ואחת מביניכם העוסק בתחום הבטיחות, בין אם מדובר בעובדים שכירים הממונים מטעם מקום העבודה כממוני הבטיחות במקום ובין אם מדובר בממוני בטיחות עצמאיים המעניקים את שירותיהם למקומות עבודה השונים במסגרת שירותי מיקור חוץ.

 

ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות

ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות – עיקרי הפוליסה

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות, בדומה לכל פוליסת ביטוח אחריות מקצועית אחרת, נועדה לצרכי כיסוי נזקי גוף, רכוש ונזקים כלכליים הנגרמים לצד שלישי כתוצאה מרשלנות ו/או הפרת חובה מקצועית מצידו של המבוטח/ת, וזאת במקרים בהם ניתן להוכיח כי הנזק שנגרם התרחש בגין טעות שנעשתה בתום לב.

כמו כן, פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לממונה עבודה, נועדה לצרכי כיסוי ההוצאות המשפטיות הנלוות לתביעת הרשלנות ו/או האחריות המקצועיות כנגד בעלי הפוליסה. יחד עם זאת, חשוב להבהיר ולציין שתהליך התכנון וההקמה של הפוליסה לביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות, חייבת להיעשות בהתאם לצרכים הביטוחיים המדויקים של תחום ממוני הבטיחות באופן כללי ולתחום העיסוק עליו את אחראיים באופן פרטני.

אצלנו במרכז לביטוח עסקים, תוכלו למצוא פתרון בפוליסת ביטוח אחריות מקצועיות המותאמת באופן פרטני לכל בעלי המקצוע, לרבות, רואי חשבון, אדריכלים, מהנדסים, עורכי דין, ממוני בטיחות במקום העבודה ועוד. הידע המקצועי העומד לרשותנו בענף הביטוח לעסקים בשילוב ההיכרות המעשית שלנו עם תחום ביטוחי אחריות מקצועית, מאפשר גם לכם מהמעטפת הביטוחית המורחבת ביותר עבורכם.

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 3  ממוצע: 4
24/05/2021 12:42
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
loading
דברו איתנו
Message Icon
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
loading