קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:

פוליסת ביטוח מקצועי לאדריכלים

מהנדסים ? אדריכלים ? זה הזמן לדעת יותר על פוליסת ביטוח אחריות מקצועית המותאמת במיוחד לבעלי מקצועות חופשיים בתחומי התכנון, ההנדסה והאדריכלות.

ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים - כל מה שחשוב לדעת

הנדסאים? זה הזמן לדעת יותר על פוליסת ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים המותאמת במיוחד לבעלי מקצוע בתחומי התכנון, ההנדסה והאדריכלות.

ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים המיועד לכל בעלי המקצוע בתחום, הוא ביטוח שמטרתו להגן על בעלי מקצועות חופשיים מפני תביעות של לקוחותיהם בטענה של רשלנות של המהנדס או האדריכל שבגינם נגרם ללקוחות נזק בגוף או ברכוש. אדריכלים ומהנדסים, בדומה לכל בעלי המקצועות החופשיים האחרים, עלולים למצוא את עצמם מתמודדים עם תביעות בטענת רשלנות, טעות או מחדל אותו הם ביצעו במהלך עבודתם, סכומי התביעות האופייניות לתחומי ההנדסה והאדריכלות הינן  בהיקפים כספיים משמעותיים.

אי לכך ובהתאם לזאת, טוב יעשו כלל העוסקים במלאכת התכנון והפיקוח ההנדסי אם ירכשו פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לענפי ההנדסה והאדריכלות עם סכומי כיסוי משמעותיים. פוליסה זאת מבטיחה לבעליה כיסוי ביטוח מקצועי לאדריכלים בכל אותם מקרים בהם הוא יידרש להתמודד עם תביעות נזיקין עקב רשלנות כתוצאה מטעות ו/או השמטה ומחדל במהלך עבודתו.

ביטוח מקצועי לאדריכלים מורכב משלושה עיקרי כיסוי מרכזיים:

  1. כיסוי ביטוח מקצועי לאדריכלים מיועד לצרכי מימון ההוצאות המשפטיות הנלוות להליכי התביעה המופנית נגד המבוטח

  2. כיסוי ביטוח מקצועי לאדריכלים מיועד לתביעות נזק (גוף ורכוש) אשר נגרמו לצד שלישי כתוצאה מרשלנות ו/או מחדל של המהנדס ו/או האדריכל ו/או עובד מטעמו שבגינם נפסק פיצוי לצד ג'.

  3. כיסוי ביטוח מקצועי לאדריכלים מיועד לצרכי החזר הוצאות משפטיות מעבר לגבולות האחריות הנקובים בפוליסה.

חשוב לציין שביטוח אחריות מקצועית למהנדסים ואדריכלים כולל בתוכו כיסויים ביטוחים גם לתביעות המוגשות בהיבטים המקצועיים וגם תביעות פליליות העלולות להיות נלוות לכתב התביעה בגין רשלנות. ברוב המקרים, החברה המבטחת דואגת לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בתביעות רשלנות לצרכי ניהול הליכי התביעה.

מומלץ מאוד לעבור ביסודיות ובקפדנות על תנאי הפוליסה לרבות חריגי הפוליסה וסכומי ההשתתפות העצמית.

רוצים לדעת יותר על נחיצותו וחשיבותו של ביטוח אחריות מקצועית לכלל בעלי המקצועות החופשיים ובפרט למהנדסים ואדריכלים? נציגי "המרכז לביטוח עסקים" עומדים לרשותכם בכל שאלה ונושא בעניין.

ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים עבורכם

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 4  ממוצע: 5
25/03/2021 10:35
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
loading
דברו איתנו
Message Icon
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
loading