קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:

ביטוח רכוש בכספת

​מחזיקים ברכוש רב ערך (כולל כסף במזומן) בכספת הבנק? זה הזמן לדעת הכול על ביטוח רכוש בכספת הבנק באמצעות המרכז לביטוח עסקים.

החזקת רכוש רב ערך בכספת הבנק, הינה פעולה המיושמת באמצעות הסכם הנערך בין הבנק לבין הלקוח, כאשר הסכם זה איננה מפצה בגין אובדן ו/או נזקים לרכוש בעת הימצאו בכספת הבנק. לפיכך, כל אדם המחזיק ברכוש רב ערך בכספת הבנק, נדרש לרכוש באופן פרטי ביטוח רכוש בכספת על מנת להגן על רכושו במקרים של אובדן או נזק מרקי ובלתי צפוי העלול להתרחש במהלך הימצאות הרכוש בכספת הבנק.

פוליסת ביטוח רכוש בכספת הבנק הינה פוליסה ייעודית המותאמת באופן אישי עבור כל אחד ואחת מביניכם המחזיק ברכוש רב ערך בכספת הבנק, כאשר המונח רב ערך בא לידי ביטוי בפוליסות השונות וכולל בתוכו פריטים שונים כגון: יהלומים, תכשיטים, ניירות ערך, כספים במזומן, פריטי אספנות ייחודיים ובעלי ערך כספי מוערך וכדומה. פוליסה זו, נועדה לצרכי כיסוי הרכוש המחוזק בכספות הבנק בהתאם לתנאי הפוליסה וחריגיה וזאת במסגרת כיסוי מפני סיכונים לרכוש המחוזק בכספת, לרבות, פריצה, שוד וגניבה העלולים להוביל לאובדן או נזק פיזי תאונתי לפריטי הרכוש המוחזק בכספת.

ביטוח רכוש בכספת הבנק – עיקרי הפוליסה

פוליסת ביטוח רכוש בכספת הבנק, מוקמת עבור כל לקוח באופן פרטני וזאת בהתאם לסוג והיקף הרכוש המוחזק על ידו בכספות הבנק. לפיכך, קיימת חשיבות רבה להליכי התכנון וההקמה של הפוליסה והתאמתה המלאה לצרכי המבוטח.

אחד מעיקרי הפוליסה קובע כי פוליסת ביטוח רכוש בכספת הבנק מיועדת לצרכי כיסוי מפני אובדן ו/או נזק פיזי פיזי לרכוש וזאת בהתאם לאחד ממקרי הביטוח המופיעים ומנוסחים בפוליסה בתנאי שהוא אינו מוחרג מהמקרים הנמנים על חריגי הפוליסה. כמו כן, הפעלת הפוליסה מתאפשרת אך ורק במקרים בהם האובדן ו/או הנזק לרכוש המוחזק בכספת, התרחש בעת הימצאותו בכספת הבנק וזאת בהתאם לרשימת מקרי הביטוח המופיעים בפוליסה.

ביטוח רכוש בכספת לכל סוגי הרכוש רב הערך

פוליסת ביטוח רכוש בכספת הבנק מיועדת לצרכי ביטוח על כל סוגי הרכוש רב הערך אותו אתם מחזיקים בכספות השונות העומדות לרשותכם בסניפיו הפיזיים של בנק כזה או אחר, לרבות, כספים במזומן וכל פריט רכוש רב ערך אחר.

אצלנו במרכז לביטוח עסקים, תוכלו למצוא הליך ייעודי של תכנון והקמת פוליסות ביטוחי רכוש בכספת בהתאמה אישית ופוליסת ביטוח נושאי משרה

ביטוח רכוש בכספת
 

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
21/06/2021 04:57
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
loading
דברו איתנו
Message Icon
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
loading